52 521-17-48

Biuro rachunkowe

W szczególności prowadzi usługi księgowe, kadrowo-płacowe, finansowe. zajmuje się doradztwem, pomocą przy rejestracji i likwidacji podmiotów, wyprowadzaniem zaległości podatkowych. Reprezentuje podatników przed organami w postępowaniach podatkowych, administracyjnych i karno-skarbowych.

Biuro posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, legitymując się świadectwem kwalifikacji o nr 33229/02.

Usługi księgowe Doradztwo księgowe Usługi kadrowe

Podstawowym celem naszej firmy jest zapewnienie klientom optymalnego komfortu. Zajmując się pełną obsługą księgowo-finansową naszych Klientów umożliwiamy im angażowanie się w inne działania związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.
Korzystanie z usług naszego biura to przede wszystkim pewność prawidłowego rozliczenia z fiskusem i oszczędność czasu, który można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Pragniemy by nasi Klienci rozwijali swoje zainteresowania i pasje, a my w tym czasie zadbamy o ich sprawy podatkowe.


Aktualności | Przejdź do wszystkich aktualności

Termin wystawienia faktury

W myśl generalnej zasady określonej w art. 106b ust. 1 ustawy o VAT podatnik zobowiązany jest wystawić fakturę dokumentującą: 1) sprzedaż, a także dostawę towarów i świadczenie usług, o których mowa w art. 106a pkt 2 ustawy dokonywane na rzecz innego podatnika podatku, podatku od wartości dodanej lub podatku o podobnym charakterze lub na rzecz osoby prawnej niebędącej podatnikiem; 2) sprzedaż wysyłkową z terytorium kraju i sprzedaż wysyłkową na terytorium kraju na rzecz podmiotu innego niż wsk

czytaj dalej »

Moment zmniejszenia kosztów uzyskania przychodów na skutek braku zapłaty za fakturę

W przypadku niezapłaconych faktur z terminem płatności nieprzekraczającym 60 dni, spółka będzie zobowiązana zmniejszyć koszty podatkowe, jeżeli nie ureguluje zobowiązania w terminie 30 dni od daty upływu terminu płatności. Natomiast w odniesieniu do faktury z terminem płatności dłuższym niż 60 dni, zmniejszenia kosztów podatkowych należy dokonać z upływem 90 dni od daty zaliczenia kwoty, wynikającej z ww. faktury, do kosztów uzyskania przychodów (o ile nie została ona uregulowana w tym terminie

czytaj dalej »